Понеділок, 10.12.2018, 03:07
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Мої посібники [2]
Для учнів [1]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сайт учителя-словесника Боровик Тетяни Володимирівни
Головна » Файли » Мої посібники

Українська література. 10 клас. Посібник.
[ Викачати з сервера (357.4 Kb) ] 27.11.2014, 16:40

Пропонований посібник може бути використаний учителем під час моделювання, проведення уроку, учнем – у процесі самостійного вивчення творчості письменників, перевірки набутих знань. Особливо ефективний він на етапі підготовки до ЗНО.

 

Кожен розділ, який присвячений творчості одного письменника , міститьбіографію, тести до текстів художніх творів, питання для самоконтролю, рекомендовані теми для написання творів, перелік найновішої літератури.

 

Завдання мають переважно творчий характер, передбачають вдумливе читання художніх текстів, оволодіння методикою аналізу літературного твору, особливостей літературного процесу. Вони зорієнтовані на застосування знань теорії, історії літератури.

 

Тести за змістом і структурою – своєрідний алгоритм, ефективний на етапі повторення окремих фактів, подій біографій та творчості письменника.

 

Питання для самоконтролю базуються на літературознавчих проблемах, покликані спонукати учня до самостійного мислення, вироблення культури полемізування. Пропонована тематика літературних творів та допоміжні матеріали до них – лише головний пунктир роздумів, які слід наповнювати особистим сприйняттям і розумінням певних проблем, аналізом конкуруючих суджень.

 

Творча робота над завданням посібника допоможе усім, незалежно від обсягу та глибини їх знань, пізнати нове, відкрити, можливо, кимось уже відкрите по-своєму. Наближаючи до творчого світу письменника, вона допоможе стати співтворцями цього світу тих, хто викладає, і тих, хто вивчає літературу. Бо кожен літературний твір по-новому оживає з кожним новим читачем, який, проникаючи у світ письменника, водночас запрошує його до світу своєї душі.

Категорія: Мої посібники | Додав: учитель
Переглядів: 168 | Завантажень: 26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2018